اطلاعیه سپاه درباره حملات گسترده علیه رژیم صهیونیستی

سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای اعلام كرد: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیك ده‌ها فروند موشك و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

1403/01/26
|
13:35

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش كنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی كشورمان در سوریه، از شلیك و اصابت موفق ده‌ها فروند موشك و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ

ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش كنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، در نخستین ساعت بامداد امروز (یكشنبه 26 فروردین ماه) دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی سایر نیرو‌های این نهاد انقلابی و مردمی، به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتكار طی عملیات «وعده صادق» با رمز مقدس «یا رسول الله (ص)» با موفقیت اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشك و پهپاد مورد اصابت قرار دادند.

جزئیات این عملیات كه با مصوبه‌ی شورای عالی امنیت ملی و زیر نظر ستاد كل نیرو‌های مسلح و با حمایت و همراهی غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی و پشتیبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح انجام پذیرفت، به زودی به استحضار مردم قهرمان ایران و آزادگان جهان خواهد رسید.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَكِیمِسپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اطلاعیه شماره 2 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار اطلاعیه شماره 2 خود با اشاره به انهدام اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی و هشدار به دولت تروریستی امریكا نسبت به هرگونه پشتیبانی و مشاركت در ضربه به منافع ایران تاكید كرد: هرگونه تهدید امریكا و رژیم صهیونیستی از مبدا هر كشوری با پاسخ متقابل جمهوری اسلامی ایران به منشأ تهدید مواجه می‌شود.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله قاصم الجبارین

ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی! با گذشت بیش از 10 روز از سكوت و اهمال سازمان‌های بین‌المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای محكومیت تجاوز و جنایت گری رژیم صهیونیستی در حمله به بخش كنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق به عنوان بخشی از خاك كشورمان و به شهادت رساندن 7 تن از مستشاران قانونی كشور و عدم مجازات رژیم جنایتكار ذیل بند هفتم منشور سازمان ملل؛ جان بركفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این جنایت‌ها و تحقق هشدار‌های پیشین و تامین مطالبه‌ی به حق ایران و به منظور تنبیه متجاوز، با استفاده از توانمندی‌های راهبردی اطلاعاتی، موشكی و پهپادی خود به اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی حمله و آنها را با موفقیت مورد اصابت قرار داد و منهدم كرد. در پیروی از سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران:

1. به دولت تروریستی امریكا هشدار داده می‌شود هرگونه پشتیبانی و مشاركت در ضربه به منافع ایران، پاسخ قاطع و پشیمان كننده نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را در پی دارد؛ همچنین امریكا نسبت به اقدامات شرارت بار رژیم صهیونیستی مسئولیت داشته و در صورت عدم مهار این رژیم كودك كش در منطقه باید تبعات آن را بپذیرد.

2. ضمن تاكید بر سیاست حسن همجواری با همسایگان و كشور‌های منطقه تصریح می‌شود، هرگونه تهدید توسط دولت تروریستی امریكا و رژیم صهیونیستی از مبدا هر كشوری پاسخ متقابل و متناسب جمهوری اسلامی ایران به منشا تهدید را به دنبال خواهد داشت. به ملت قهرمان ایران اطمینان می‌دهیم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نیرو‌های مسلح كشور در دفاع از منافع ملی تا پای جان ایستاده و تلاش‌های دشمنان برای برهم زدن امنیت و آرامش مردم را خنثی خواهد نمود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

دسترسی سریع